Elu,  Emotsioon,  Lapsed

Jänes Juss ja gripp.

Ma pole mitte kunagi nii vastumeelselt mune värvinud kui sel aastal. Sihuke täiesti vastumeelne tegevus, aga kuna lasteaias söödetakse lastele seda püha ette ja taha, siis oli vaja ju. Annabel tahtis ka mune värvida ning Sass sügeles jänese järele. See kord oli siis lastele aardejaht ning jänes Jussi poolt saadetud ülesannete täitmine, mis viis lõpuks siis aardeni. Jänes Juss vaatas nende toimetamist akna tagant 38.6 palavikuga pealt. Pildid klõpsis Annabel isiklikult.

Eile hilisõhtul kirjutas jänes neile kirja ja vorpis vihjeid teha, lisaks see paljaste säärtega õues silkamine ning vihjete peitmine. Taskulambivalgel muidugi. Ühe vihje riputasin purgi sees neile õunapuu otsa nii, et tuli ronida, aga lastele nii väga meeldis ja mõlema jahimehe nägu säras elevusest! Mida kõike laste pärast ei tehta!

Jänes Juss on ametlikult haige. Kiirtest oli negatiivne, aga kõik viitab gripile. Sass jäi haigeks neljapäeval peale lasteaiast kojutulekut, mina siis eile öösel ning Albert ja Annabel hakkavad ennast ka sättima. See kevad on olnud ikka eriti karm nende haigustega, alles olid pisikesed poisid kõripõletikus, alles oli Annabel haige. Mina polegi tegelikult aastaid mingit viirushaigust põdenud, nüüd siis ja kohe korralikult.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga