Emotsioon

Inetu inimene

Mul on praegu nii halb olla, sest olen nii inetu inimene, et süda läheb pahaks….

Annabelil oli täna ortodondi aeg ning ootasin teda koos väikeste meestega autos. Meie kõrval oli parklas koht vaba ja siis keegi sõitis meile sisse. Minu esimene reaktsioon oli… Kõike ma ei mäleta, ma loodan, et see õnnetu naisterahvas ei mäleta üldse midagi, mis ma talle ütlesin esimese hooga. Mäletan ainult, et küsisin ta käest, kuidas ta üldse need load sai, kui isegi parkidagi ei oska. Iseennast teades ma seda suleste ja karvaliste loetelu ei kasutanud kohe kindlasti, aga ma olen ilma nende rumalate sõnadetagi inetu ja nõme.

Loomulikult ma vabandasin pärast tema ees vähemalt kümme korda, aga mida see enam muudab. Mul on nii halb olla. Ega ta siis meelega. Kõigil juhtub ja keegi ei ole õnnetuste eest kaitstud…. Blablaaablaaaa. Kurat, aga vähemalt mina oleks võinud kohe esimese hooga inimeseks jääda. Kõik on terved ja kahjud pole ju suured: kõigest kolm detaili tuleb uuesti üle värvida.

Aga nüüd üks naljakas lugu ka karvaste ja suleliste teemal. Olime sõbrannaga ühel suvel tööl ning värvisime korvtõstuki korvis kõrgustes mingit kuuri või mis iganes. Sõbranna, olgu tema nimeks siis Maimu, meeldis kohalikule Vasjale ja püüdis pilku ka tõstuki roolis olnud Sergeil. Ei imesta üldse, sest Maimu oli ja on ilus tüdruk. Niisiis…. Meie värvisime, Vasja kimas kohale kaherattalise kondiaurul sõitva vokiga ning toetas selle vastu tagumist ratast. Sergei tõstis roolis korvi, möla (no päriselt) jooksis ja Vasja vahtis lõug ripakil Maimut hetkeni, kui Sergei lõi tagumise käigu sisse ja tema vokist üle sõitis. Voki esiratas oli kaheksaks. Pisarates Vasja alustas: “T***, v****, p****, n***** küll!!” Mulle jääb elu lõpuni see loetelu ja situatsioon meelde. See oli niiiii naljakas. Kogu olukord. Tegelikult oli kurb ka, sest Vasja nuttis, kuna vokk kuulus tema isale ja ta reaalselt kartis peksa saada… Peksa ta küll ei saanud. Vist… Vasja ei olnud inetu, tema sõnad olid ropud, aga situatsioonile kohased.

Mina aga olin täna lihtsalt inetu….

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga