Elu

Elust

Palju meil toidu peale kuus kulub?

Ma arvan, et ainult toidu peale kulub kuus 500-600 eurot, aga siinkohal peab arvestama ka seda, et kui võimalik, siis ostan poest allahinnatud lihakraami, pagaritooteid ning kui juhtub, siis isegi piimatooteid. Kui aus olla, siis meie põhiliseks toidupoeks on saanud Lidl, sest sealt tuleb toitukorv oluliselt odavam ning ma ei saa öelda, et kvaliteet kannataks.

Lisaks teen ma ise igapäevaselt süüa ning püüan, et laste ninaesine oleks võimalikult mitmekesine. Ma ei saa kindlasti öelda, et toidulaud oleks meil halvemaks läinud, pigem nõuab elus püsimine rohkem pingutust, vaeva ning nutikust. Sass ütles paar päeva tagasi, et minu toidud maitsevad paremini kui näiteks koolis pakutav. Võibolla püüdis ta mulle lihtsalt rõõmu valmistada… Minu eeskujul on praegu väikeste poiste kõige lemmikumaks mänguks saanud söögitegemine.

Sass tuli praegu ülevalt alla ja ütles, et täna on kõige ägedam päev olnud, sest ta tõmbas endal hamba välja. Jooksiski tagasi üles korrusele, et see endale padja alla panna.

Kuna poisid on avastanud endale Ikeast kunagi ostetud kööginurga, siis käisin lisaks toidukraamile ka nende pottide-pannide ja mänguköögi jaoks uusi asju ostmas. Tundub, et päev on igati korda läinud mitte ainult Alexanderil, vaid ka väikestel poistel, sest Albert kõnnib ringi mikrolaineahi käes ning keeldub seda käest panemast, Hagen seevastu keeldub üldse ülevalt korruselt alla tulemast ning mängib andunult uute asjadega. Suurt karjumist ei tulnudki, sest ühel keerutab vispleid köögikombain ning teisel keerleb toit mikrokas, ainult Sass pisardab, sest kolm kokka ühe pliidi äärde ei mahu… Alexander teatas Annabelile, et kui tited alla lähevad lõpuks ja kööginurk vabaks saab, siis tahab tema koos õega hakata “restorani mängima”, et siis nii palju põnevust kõigile. Mammal ka kohe palju huvitavam siin koos poistega nii ja naapidi kokata. 😀

Lauri läheb jälle homme Tallinnasse ning tahan, et ta meile külmkapi täis ostaks, et ma ei peaks peale piima muud ise ostmas käima. Piima kulub meil endiselt jõhkralt palju, nagu ka komme, ainult selle vahega, et seda viimast on hetkel kapis piisavalt. Just nimelt kapis, sest Hagen muidu muud ei tahakski.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga