Elu,  Emotsioon

Soo ja tikksaag

Natukene nalja ka.

Istusime kõik ühel õhtul koos ning televiisorist mängisid taustaks reklaamid. Tuli siis säherdune klipp ehitustööriistadest ja tikksae sooduspakkumisest. “Tikksaag” ja Annabel pistis kihistades naerma. Meie 14 aastane on saanud üle puuksu- ja persenaljadest ning nüüd oleme jõudnud siis etappi, kus sõna tikksaag paneb kõrvuni punastades naerma.

“Soo”- mina olen kinos käinud ja näinud seda juba varem, aga tahtsin seda peale suruda ka Laurile. Mingil hetkel sättis Sass ennast minu kaissu ja asus meiega koos seda vaatama. Noh, ja siis tuli SEE koht: uh ja ah ja kibe töö. Hoidsin hinge kinni, et noooo millal siis küsimused tulema hakkavad ja ei saanudki kaua oodata, kui Sassikene küsis: “Emme, mis nad seal teevad?”

“Massaaźi! Selline tugev ja intensiivne massaaź, see on raske töö ja väsitab, pärast on vaja puhata!” See puhkamise osa selgitas siis ka selle kaisus lebamise hetke ära- ikkagi ränkraske töö. Tundus, et Alexander jäi vastusega rahule… Varsti tatsas väikemees tagasi tegudele ja Lauri vaatas mulle otsa lai naeratus näol.

Vot, sellised naljad meil.

Pole päris pikalt tegelikult kirjutanud, ei teagi, on see kaamosest või lihtsalt ei taha, ei jõua, ei saa. Tegelikult ei jõua ka, kuigi õhtuti oleks aega, aga siin vajun voodisse ning nii ongi. Tööl käin. V SPAs käisime esmaspäeval, paari päeva pärast tuli teade, et mõnula on kinni, sest duśśiruumi veest leiti bakter vohamast.

Ujulasse viisin ka õnneks ainult kaks suuremat- koolivaheaeg ju ikkagi! Me vist pääsesime kergelt, sest pole see bakter takistanud lumememmesid meisterdamast ega kelgutamas käimast. Kusjuures, sellel lumeinimesel on kannikad ka ja need on Sassi tehtud- see on ülioluline teadmine!

Väikesed said vahepeal paki, Sass on kade, sest pisikestel on nii ägedad asjad ja temal ei lubata mängida, aga siis, kui vennad unele suiguvad algab Sassil tõeline mänguaeg! Albertil on värvid selged, selles pole üldse küsimust, aga tema jaoks on oluline hoopis peenem käeline tegevus ning seepärast siis ka pinsetid ja käpakesed ja ühed põnevad käärid. Neid põnevaid kääre pole ma neile veel kätte andnud- paljuks läheb. Kõiki asju tuleb osata kaks, sest jagamisega väiksed vennad hakkama ei saa.

Kõigile teadmiseks, et meil oli pulma-aastapäev. Siinkohal tänan kõiki, kes meeles pidasid! Mõtlesin, et ma ei tõmble, tegin saiakesi ja oligi kõik. Kodus polnud isegi juttu, et meil see tähtis päev (ikkagi 15!) tulemas, aga Lauri mäletas ja laekus koju õhtul tordiga. Tort ise oli ilus, aga maitseelamust sealt ei tulnud, kuid see polegi oluline, sest kõige tähtsam on ikkagi, et ta mäletas ja reageeris!

Koolivaheaeg on läbi, Annabel ütles, et pole puhata saanudki, sest muusikakool ja loovtöö panid pressi peale. Alexanderil sai kohustuslikuks lugemiseks valitud raamat läbi enne vaheaja algust ning tema on igati rahul, et praegu on nii nagu on.

Üks kommentaar

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga