Albert,  Alexander,  Annabel,  Elu,  Emotsioon,  Hagen,  Lapsed

Paha tuju

See, et ma hommikuti veidi pahur olen pole mingi ime, aga kolmapäeval ärkasin kohe eriti halva tujuga: lõin silmad lahti ja kõik oli halvasti. Järgnev pilt siis Alexanderist, kes saab minust aru ja mina omakorda temast.

Keetsin pudru valmis, titted hakkasid ennast toppima ja minul käis klikk, et tuleb minna. Nädalavahetusel käisime paaris avatud talus ja Lauri leidis, et selliste tittedega küll kusagile kaugemale minna ei saa, kujutagu ma ette, milliseks see käik kujuneb, sest ühest farmist teise tited karjusid ja kaklesid, kaklesid ja karjusid….

Köitsin siis kolmapäeval oma elu õied ja enda paha tuju kimpu ning asusin teele Rakśi Loomaaeda. Tahtsin sinna minna juba eelmisel aastal, rääkisin sellest ka nädalavahetusel… Pakkisin pissipoti ja käte- ja potipesuvee autosse, lisaks lastele igaks juhuks vahetusriideid, lasin Veronikal paagi silmini, haarasin poest näljapetet ja juua ning Annabel tõi röökiva Alberti pärast veel 4 pulgakommi lisaks. Albert röökis hüsteeriliselt juba autosse istudes, sest ta pidi sõitma teistsuguses toolis kui tavaliselt ja see ei sobinud talle, aga Annabeli toodud pulgakomm rahustas ta maha ja rohkem röökimist meil pea-aegu, et kogu sõidu väitel ei olnudki. Saab küll poistega käia, lastele tuleb anda võimalus, isegi siis, kui sul on tuju paha.

Rakśi Loomaaed oli tore ja sinna tahaks uuesti minna, sest seal sai asukaid sööta ja patsutada ning kõik jättis sellise helge emotsiooni. Võtsime kõige odavamad piletid, paar topsi sööta ja sellest jagus rõõmu kõigile rohkem kui küll, sest loomad on julged ja inimestega harjunud ning lubavad ennast paitada ja sööta. Tagasiteel käisin lastega Cēsises söömas ja päriselt, ma ei ole mitte kunagi saanud nii maitsvat burgerit ja friikartuleid! Kui satute, siis astuge sisse!

Arvake, kes oli õhtul silmnähtavalt kurb, et kaasa ei saanud – Lauri loomulikult.

Albert avastas kodus Alexanderi veepüssi ja õppis sellega laskma ka!

Sihtida poiss oskab!

Ja uudistest veel: meile tuli eile saun!

Sama rõõmus nagu Sass oli ka Lauri, sest teekond saunani oli vaevaline. Näiteks oli saun tehases valmis, aga firma, kelle kaudu selle ostsime, ei olnud neile ülekannet teinud ja nemad toodet väljastada ei saanud, siis käis häma tarne ümber ning lõpuks enam Lauri telefonikõnele ei vastatud ja tagasi ka ei helistatud. Helistasin ise, olin nunnu ja viisakas, ei, nunnu ma ei olnud, aga viisakas küll ja otsekohene. Meeshäälel oli teisel pool toru suu vett täis, aga järgmisel päeval oli saun kohal.

Lauri on viisakas ja üldsegi mitte otsekohene inimene: kui talle peaks tulema võõras naine ja sülle istuma, siis ta ei ajaks teda ära, vaid lubaks tal edasi istuda, sest kuidas siis sa teda ikka maha lükkad… See on üks põhjuseid, miks ta klubides ei käi.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga