Emotsioon,  Lapsed

Kui palju on emmel raha?

Alexander küsis minu käest millalgi, kui palju mul raha on. Tema jaoks on nii müstiline, et on raha, mida saab käes hoida, ja siis on pangakaart. See, et kaardiga maksta saab, see on midagi imelist: lihtsalt lähed poodi ja ostad, aga see, kuidas sinna see raha saab, see on midagi mõistusevastast. Eks me oleme talle püüdnud ikka seletada. Hiljuti ta küsis siis, kui palju mul pangas raha on. Ütlesin talle, et 20 eurot. Noh, mis seal siis ikka, ta nagunii ei adu raha väärtust, vastupidiselt Annabelile, kes on kõige suurem kopikakoi minu enda järel.

Täna saabus siis see imeline päev, kus meil figureerib siin kodus paar tundi üks võõras inimene. Alexander on hästi külalislahke ja sõbralik sell, kes siis mingil hetkel alustas võõraga vestlust:” Kas sa tead, kui palju raha minu emmel pangas on?” See väike sell ei teadnud aga, et ma kuuldeulatuses viibin ning katkestasin tema sõbraliku teemaarenduse juba eos. Alexander vabandas ennast niiviisi:” Ega ma ju öelnud, ma peaaegu!” Mhmmm…. Ei tea, kas on parem, kui võõrad teavad, et ma olen ilge rott või siis, et mul on miljonid pangaarvel? Mulle sobib, kui kõrvalised isikud ei tea üldse mu finantsasjadest. Tundub kuidagi turvalisem ja viisakam ning piinlikud hetked jäävad olemata.

Annabel pani ka täna sellise pirni maha, et ma ei osanud ei nutta ega naerda. Pigem oli selline jahmatav tunne, et mismõttes. Kuidas saada aru, kui ütlen, et pead oma toitu ka väiksematega jagama? Kas siin on kusagil kirjas, et ei või võtta süüa?? Igatahes… Annabel võttis näljapaistetuse leevendamiseks jogurtit ja hakkas sinna maisihelbeid sisse kallama ja ma ütlesin talle, et ta peab väikestega ka jagama. See tähendab seda, et Hagen tormab nagunii tema juurde ja hakkab nuruma. Hagen nurub kõigi käest ja kõike. Eile sõid naad koos Alexanderiga näiteks küpsisetorti…

Annabel aga presenteeris pisarsilmi seda issile nii:” Emme ei lubanud mul võtta ja näed, nüüd sööb ise!” PÄRISELT?!?
Olukord lõppes sellega, et Annabel pidi vabandama kõige pealt minu ees ja siis Lauri ees, et niiviisi valetas. Draamaqueen.

Alexander on valmis jagama, alati. Kõike. Lisaks toidule ka informatsiooni.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga