Elu,  Lapsed

Ma ei tea, mis minuga toimub…

Veel mõni hetk tagasi avastasin Alexanderi voodipesu pestes, et uue lina sisse on tekitatud kaks auku: üks suurem ja teine natukene väiksem. Jah, need olis sinna tekitatud ja kuna Sass magab kõrgel lae all, siis ei saanud olla kuidagi võimalik, et keegi väikestest ronib kääridega tema asemele ja kukub lõhkuma. Sass ise lõikas oma voodilina sisse kääridega auagud. Miks? Ta ise ka ei tea.

Eile oli päev, kus avastasin, et lamineeritud Lasse Maia detektiivibüroo teemaplakatist on kääridega haugatud selline 5×5 cm tükk nurgast välja ning öölambi filmilint juppideks lõigatud. Kes? Sass väitis, et Albert tegi, raius et see polnud tema ning ikka Albert ja Albert. Lõpuks tunnistas üles, et jah, tema tegi. Miks?

“Ma ei tea, ma tõesti ei tea mis minuga toimub! Aga äkki on see nagu ühes multikas, kus üks roheline tüüp elas kellegi sees ja käskis tal asju teha, äkki on minuga ka nii. Ma tõesti ei tea, mis minuga toimub!”

Ma ka ei tea, mis temaga toimub. Ideid?

Mina näiteks küll tean, mis minuga toimub. Praegu on Hagen haige ja koos Sassiga söövad nad mul need viimasedki hallid ajaurakud ära…

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga