Elu,  Emotsioon,  Lapsed

Mudaköök

Olen juba korduvalt avaldanud soovi, et poistele oleks vaja mudakööki, aga see mõte ja soov köitsid ainult mind ennast. Üleeile õhtul ajasin välja ketassae, akutrelli ja tikksae ning kõiksugu jääkidest ja juppidest tegin siis poistele mudaköögi. Jah, seda on vaja veel täiendada ning lõpuks tahaks selle ka üle värvida, aga see sobib juba praegu mängimiseks.

Kõige rohkem rõõmu tunneb sellest hetkel Sass… Ja mina olen enda üle ikka nii uhke, sest esimest korda elus tegin tööd ketas- ja tikksaega ning poistele näib ka poolik tulemus meeldivat! Ma ei saa mitte midagi sinna parata, et mulle meeldib trimmerdada ja et mind tõmbab pahteldama ja lihvima, saagima ja ehitama. Hübriidnaine.

Juhtusin kusagilt lugema, et pere esimene poeg pidavat olema meesversioon oma emmest ja nii ongi. Lihtsalt väike vahemärkus.

See hinnasilt pesunõu küljes on muidugi kirsiks tordil, aga ma ei hakkan enam öösel fotodele töötlust ka tegema…

Igatahes, vaja on veel vanu pliidinuppe ja siis tuleks vist mingid kettad lõigata ja nendest pliidiplaadid teha, siis tahaks veel ideaalis teha mudaköögile kapiuksed ka alla ette ning suures plaanis võiks veel sinna alla ka riiuleid aretada ja pisikese viilkatuse peale ehitada, aga seda kõike jõuab. Kui hästi läheb, siis teen enamus asjadest ära juba sellel nädalavahetusel. Ootan tegelikult koppa, et see poistele suurema liivaaugu kaevaks nind siis saaks selle monstrumi ka kenasti liiva sisse tõsta, et oleks terviklik mängunurk õues, aga seda vist selle nädalavahetusega ei saa, tore oleks, kui suve jooksul korda saaks.

Poisse muidugi ei häiri, sest nemad suudavad kõigega mängida ja neid jagub ka kõikjale. Näiteks olid nad suurde vihmaveetünni loopinud palju mänguasju – see ongi nende üks meelistegevusi õues olles. Tihtilugu virutatakse sinna sisse ka tühjad kastekannud…

Tegelikult on ikka jube piinlik ka, et jagan siin enda lapselikku rõõmu mingisugusest jääkidest kokku keeratud käkist, aga muru on niitmata. Murul tegelikult pole häda, aga võilille on palju ja piltidele jäi kole.

Ja kui keegi vaatab ja mõtleb, et miks kõik on mingites juppidest ja jääkidest tehtud, siis mulle lihtsalt meeldib s***st saia teha.

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga